RSS
A A A K
SmodBIP

Aktualności

...

Pokaż aktualności z roku:

Gminna Biblioteka Publiczna w Walimiu serdecznie poleca nowości wydawnicze

26.10.2016

Gminna Biblioteka Publiczna w Walimiu serdecznie poleca nowości wydawnicze zakupione w tym roku z budżetu Gminy Walim oraz dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu: Zakup nowości wydawniczych do bibliotek. Są to m.in.:

     

DOTACJA NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH

12.10.2016

Gminna Biblioteka Publiczna w Walimiu informuje, że otrzymała 6.100 zł dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Celem programu jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez kreowanie wzrostu liczby wypożyczanych publikacji oraz wzrostu liczby czytelników bibliotek publicznych. Szczególny nacisk został położony na budowanie nawyków czytelniczych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych, możliwość systematycznego ubytkowania (aktualizacja zasobów), a w konsekwencji zwiększenie oferty czytelniczej dla użytkowników bibliotek.

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

11.05.2016

 Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek Pan Adam Hausman Wójt Gminy Walim wraz z Panią Aleksandrą Ignaszak Sekretarzem Gminy odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Walimiu składając życzenia w imieniu własnym i czytelników. Za miłą wizytę, pamięć i docenienie naszej pracy oraz słodki poczęstunek serdecznie dziękujemy.Opublikował: Biblioteka Walim
Publikacja dnia: 10.05.2019
Podpisał: Biblioteka Walim
Dokument z dnia: 30.06.2010
Dokument oglądany razy: 17 472